KTM Budowa sp. z o.o. nie jest typową firmą budowlaną, ponieważ zakres świadczonych przez nas usług jest niezwykle szeroki. Główny profil naszej działalności stanowią budowa i wykończenia domów prywatnych oraz obiektów użytku publicznego, ale zajmujemy się także kompleksowym projektowaniem wnętrz. Podejmujemy współpracę z osobami i firmami, które zgłaszają się do nas z gotowym projektem, jak i tymi, którzy go jeszcze nie mają.

W zależności od potrzeb Klientów budujemy domy i budynki komercyjne:

  • do stanu surowego
  • do stanu deweloperskiego
  • pod klucz.

Wykonujemy również ogrodzenia stalowe i betonowe, bramy przesuwne i dwuskrzydłowe, a także balustrady. Tworzymy różnorodne konstrukcje stalowe na zamówienie. Oprócz tego zajmujemy się układaniem kostki brukowej na tarasach czy podjazdach.

Klienci cenią dziś rozwiązania kompleksowe, dzięki którym liczba formalności zostaje ograniczona do minimum, a wszystkie prace, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń przebiegają szybko i sprawnie. Oczywiście tempo, w jakim powstają domy, tarasy czy ogrodzenia, musi iść w parze z jakością świadczonych usług. Wysoką jakość można uzyskać dzięki połączeniu dobrych materiałów, umiejętności pracowników i nowoczesnych rozwiązań. Nasza firma wypracowała rozwiązania, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.